PODSUMOWANIE ROKU I PERSPEKTYWY ROZWOJU

PODSUMOWANIE ROKU I PERSPEKTYWY ROZWOJU

WEBINARIUM

Spotkanie z przedstawicielami spółki sds optic

Spotkanie z przedstawicielami spółki sds optic

W imieniu SDS Optic S.A chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na spotkanie z przedstawicielami spółki, które odbędzie się 19 i 20 grudnia 2022 roku.

Wydarzenie ma na celu prezentację spółki ze szczególnym uwzględnieniem i omówieniem mijającego roku oraz przedstawienie planów dalszego rozwoju.

Dla Państwa komfortu wydarzenie będzie przeprowadzone w formie online za pośrednictwem platformy ClickMeeting w terminach do wyboru: 19 grudnia, godzina 10:00 i 20 grudnia godzina 10:00 i 16:30.

REJESTRACJA

REJESTRACJA

Wtorek, 20 grudnia | 10:00

Wtorek, 20 grudnia | 16:30

W spotkaniu wezmą udział:

W spotkaniu wezmą udział:

Marcin Staniszewski

Prezes Zarządu i Współzałożyciel

Mateusz Sagan

Chief Operating & Business Officer

SDS Optic S.A. efektywnie łączy ze sobą dziedziny biologii molekularnej, fotoniki, immunochemii i inżynierii biomedycznej. Jesteśmy zespołem naukowców i specjalistów, którzy postawili sobie za cel wsparcie medycyny i poprawę jakości życia ludzi na całym świecie. Realizujemy go poprzez tworzenie innowacyjnych technologii, które ratują ludzkie życie i zdrowie.

Flagowym projektem SDS Optic jest unikalna w skali globalnej mikrosonda światłowodowa inPROBE®, dzięki której możliwa jest diagnostyka nowotworów piersi w czasie rzeczywistym.

Zapisz się na newsletter

* Pole obowiązkowe