Nagroda Młodej Gwiazdy Rynku Finansowego w rękach Mateusza Muchy z DM Navigator

Wczoraj, podczas konferencji z okazji 25-lecia Związku Maklerów i Doradców wręczono nagrody dla Młodych Gwiazd Rynku Finansowego. Nagroda, przyznawana przez „Parkiet” oraz Związek Maklerów i Doradców przyznawana jest w czterech kategoriach: analityk, makler, zarządzający oraz manager. Jednym z laureatów został Mateusz Mucha, Dyrektor w Departamencie emisji obligacji Domu Maklerskiego Navigator, który otrzymał wyróżnienie w kategorii manager. 

O zwycięstwie Mateusza Muchy zdecydowały liczne, zrealizowane z sukcesem emisje obligacji, profesjonalizm, a także stworzenie i rozwinięcie działu obligacji w Domu Maklerskim niemal od zera, pozyskanie i przeprowadzenie  sukcesem wielu ciekawych projektów, umiejętność nawiązywania i utrzymywania profesjonalnych relacji biznesowych.

Sukcesu na rynku obligacji korporacyjnych nie sposób osiągnąć samemu, dlatego spotkanie odpowiednich ludzi na swojej drodze jest bardzo ważne. Gdyby nie doskonały zespół, z którym mam przyjemność pracować w ramach Domu Maklerskiego Navigator, zapewne nie otrzymałbym takiego wyróżnienia  – powiedział laureat nagrody Młodej Gwiazdy Rynku Finansowego, Mateusz Mucha.

W imieniu Navigator Capital Group gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Zapisz się na newsletter

* Pole obowiązkowe