O nas

Grupa

 

CO ROBIMY?


Świadczymy kompleksowe usługi w obszarze bankowości inwestycyjnej oraz doradztwa biznesowego wspierając średnie i duże firmy w budowaniu ich wartości na rynku polskim i zagranicznym.

Realizujemy transakcje sprzedaży i przejęć przedsiębiorstw oraz doradzamy w zakresie corporate finance. Pozyskujemy kapitał poprzez emisje akcji i obligacji na rynku prywatnym i publicznym – GPW, NewConnect, Catalyst. Pomagamy zwiększać skuteczność biznesową firm. Doradzamy przy formułowaniu i wdrażaniu strategii oraz zarządzaniu zmianami w firmach.

 

NAVIGATOR CAPITAL GROUP W LICZBACH


Przez 12 lat swojego istnienia przeprowadziliśmy ponad 100 transakcji, o łącznej wartości znacznie przekraczającej 2,2 mld PLN. Na wynik ten składa się ponad 40 transakcji fuzji przejęć przedsiębiorstw, ponad 20 emisji akcji (IPO i SPO) na rynkach regulowanym GPW oraz ASO NewConnect, oraz ponad 40 emisji obligacji korporacyjnych.

Nasz zespół liczący  30 osób umożliwia kompleksową obsługę wielu procesów w tym samym czasie.

Według rankingu MERGERMARKET po zakończeniu 2015 r. Navigator Capital plasuje się na trzecim miejscu w Polsce pod względem liczby przeprowadzonych transakcji M&A.

 

 

 

NASZE ATUTY


Elastyczność

Jesteśmy firmą o elastycznej strukturze. Dzięki temu każdemu klientowi dedykowany zostaje zespół doradców o kompetencjach i doświadczeniu odpowiadającym jego potrzebom.

Komplementarne doświadczenie

Dzięki doświadczeniu w transakcjach fuzji i przejęć, znajomości rynków kapitałowych i wieloletniej współpracy z funduszami inwestycyjnymi oraz Private Equity pracujemy tak, aby maksymalizować efektywność współpracy.

Międzynarodowe standardy i znajomość specyfiki rynku lokalnego

Założyciele oraz menadżerowie Grupy Navigator posiadają długoletnie doświadczenie w wiodących, krajowych i zagranicznych bankach inwestycyjnych oraz firmach corporate finance m.in.: Arthur Andersen, Credit Lyonnaise, KBC, KPMG, mCorporate Finance (mBank).

Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę ekspercką w zakresie przygotowanie i realizacji krajowych oraz międzynarodowych transakcji M&A i publicznych i prywatnych ofert akcji oraz emisji obligacji.

 

MIĘDZYNARODOWY ZASIĘG


Dzięki współpracy z firmami zrzeszonymi międzynarodowej sieci Pandion Partners jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom dostęp do rynków Europy Środkowo-Wschodniej, Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Brazylii, Argentyny, Indii oraz Chin.

 

 

Członkowie zespołu Navigator Capital Group zdobywali doświadczenie w czołowych międzynarodowych bankach inwestycyjnych i firmach doradczych.

 

Zespół

 

 

Kariera

Stale poszukujemy młodych, zdolnych i ambitnych profesjonalistów, którzy chcieliby dołączyć do zespołu Grupy Navigator Capital. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Kontakt

    Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu uzyskania szerszych informacji na temat naszych usług.    Zgoda na przekazywanie informacji handlowych poprzez telefon

    Zgoda na przekazywanie informacji handlowych poprzez email


    Ta strona jest chroniona przy użyciu reCAPTCHA. Mają zastosowanie zasady Polityki prywatności i Warunków korzystania Google.

    Administratorem Państwa danych osobowych są spółki z Grupy Navigator Capital (Navigator Capital). Państwa dane osobowe będą przetwarzane celu przedstawienia naszej oferty oraz w celach zgodnych z udzieloną zgodą, pod warunkiem udzielenia zgody. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora znajdą Państwo w Polityce Prywatności