O nas

Grupa

 

CO ROBIMY?


Świadczymy kompleksowe usługi w obszarze bankowości inwestycyjnej oraz doradztwa biznesowego wspierając średnie i duże firmy w budowaniu ich wartości na rynku polskim i zagranicznym.

Realizujemy transakcje sprzedaży i przejęć przedsiębiorstw oraz doradzamy w zakresie corporate finance. Pozyskujemy kapitał poprzez emisje akcji i obligacji na rynku prywatnym i publicznym – GPW, NewConnect, Catalyst. Pomagamy zwiększać skuteczność biznesową firm. Doradzamy przy formułowaniu i wdrażaniu strategii oraz zarządzaniu zmianami w firmach.

 

NAVIGATOR CAPITAL GROUP W LICZBACH:


Przez 15 lat swojego istnienia przeprowadziliśmy ponad 145 transakcji, o łącznej wartości znacznie przekraczającej 4,5 miliarda PLN. Na wynik ten składa się ponad 40 transakcji fuzji przejęć przedsiębiorstw, ponad 40 emisji akcji (IPO i SPO) na rynkach regulowanym GPW oraz ASO NewConnect, oraz ponad 65 emisji obligacji korporacyjnych.

Nasz zespół liczący  50 osób umożliwia kompleksową obsługę wielu procesów w tym samym czasie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZE ATUTY


Elastyczność

Jesteśmy firmą o elastycznej strukturze. Dzięki temu każdemu klientowi dedykowany zostaje zespół doradców o kompetencjach i doświadczeniu odpowiadającym jego potrzebom.

Komplementarne doświadczenie

Dzięki doświadczeniu w transakcjach fuzji i przejęć, znajomości rynków kapitałowych i wieloletniej współpracy z funduszami inwestycyjnymi oraz Private Equity pracujemy tak, aby maksymalizować efektywność współpracy.

Międzynarodowe standardy i znajomość specyfiki rynku lokalnego

Założyciele oraz menadżerowie Grupy Navigator posiadają długoletnie doświadczenie w wiodących, krajowych i zagranicznych bankach inwestycyjnych oraz firmach corporate finance m.in.: Arthur Andersen, Credit Lyonnaise, KBC, KPMG, mCorporate Finance (mBank).

Wieloletnie doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę ekspercką w zakresie przygotowanie i realizacji krajowych oraz międzynarodowych transakcji M&A i publicznych i prywatnych ofert akcji oraz emisji obligacji.

 

MIĘDZYNARODOWY ZASIĘG


Dzięki współpracy z firmami zrzeszonymi międzynarodowej sieci Pandion Partners jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom dostęp do rynków Europy Środkowo-Wschodniej, Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Brazylii, Argentyny, Indii oraz Chin.

 

 

Członkowie zespołu Navigator Capital Group zdobywali doświadczenie w czołowych międzynarodowych bankach inwestycyjnych i firmach doradczych.

 

Zespół

 

 

Kariera

Stale poszukujemy młodych, zdolnych i ambitnych profesjonalistów, którzy chcieliby dołączyć do zespołu Grupy Navigator Capital. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Kontakt