Navigator Capital doradcą transakcyjnym Flavourtec

Transakcja

Navigator Capital doradzał Flavourtec, jednemu z głównych europejskich producentów E-płynów do e-papierosów, w transakcji sprzedaży udziałów i pozyskania inwestora, w wyniku której dotychczasowi wspólnicy spółki oraz fundusz Tar Heel Capital będą współpracować posiadając po 50% udziałów w spółce. Transakcja ma pozwolić Flavourtec na jeszcze dynamiczniejszy rozwój biznesu, wzmacniając pozycję spółki poprzez skorzystanie z potencjału i wsparcia funduszu.

Doradcą transakcyjnym spółki i jej wspólników był Navigator Capital Advisory.

 

O Flavourtec

Flavourtec jest jednym z głównych europejskich producentów E-płynów do e-papierosów. Flavourtec używa składników pochodzących w 100% z Europy, produkowanych przez renomowanych dostawców, posiadających certyfikaty jakości i spełniających standardy USP. W 2015 r. Flavourtec uruchomił w Gdańsku nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni ponad 1200 m2. Nowa fabryka została specjalnie przystosowana do podwojenia zdolności produkcyjnych oraz zapewnienia klientom najwyższej jakości produktów.

 

O Tar Heel Capital

Tar Heel Capital („THC”) od ponad 20 lat zarządza inwestycjami na rynkach kapitałowych. Firma została założona przez Grzegorza Bielowickiego przy wsparciu inwestorów z Północnej Karoliny, skąd też pochodzi jej nazwa. Tar Heel Capital, inwestując środki własne i powierzone przez wąskie grono zewnętrznych inwestorów, szuka spółek o ponadprzeciętnym potencjale wzrostu. Swoją politykę inwestycyjną realizuje poprzez partnerstwo z przedsiębiorcami, wspólnikami i menedżerami, których talent pozwala firmom osiągać ambitne cele.

Zapisz się na newsletter

* Pole obowiązkowe