Navigator pozyskał 30 mln zł dla Unibep

Navigator pozyskał 30 mln zł dla Unibep

Unibep SA wyemitował 3-letnie, niezabezpieczone obligacje serii C o łącznej wartości nominalnej 30 mln zł. Obligacje podlegają zmiennemu oprocentowaniu opartemu o stawkę referencyjną WIBOR 6M powiększoną o marżę w wysokości 2,50% w skali roku. Organizatorem emisji i oferującym był Dom Maklerski Navigator SA, natomiast doradcą Navigator Debt Advisory Sp. z o. o. Oferta zakończyła się nadsubskrypcją.

Unibep S.A. to notowana na GPW polska grupa budowlana, działająca w 4 głównych segmentach: generalne wykonawstwo obiektów kubaturowych w Polsce i za granicą, budownictwo drogowe, produkcja domów modułowych na rynek skandynawski oraz działalność deweloperska. Grupa prowadzi działalność w Polsce, Skandynawii, Niemczech i w Europie Wschodniej.

Unibep, jako generalny wykonawca, zajmuje bardzo silną pozycję na rynku budownictwa mieszkaniowego w Warszawie, gdzie w ciągu ostatnich 10 lat zbudował ponad 50 osiedli wielorodzinnych, oddając do użytku ponad 12 tys. mieszkań o powierzchni użytkowej przekraczającej 750 tys. m2. W ubiegłym roku przychody Grupy Unibep po raz pierwszy historii przekroczyły miliard złotych.

Zapisz się na newsletter

* Pole obowiązkowe