Webinar: O rejestrze akcjonariuszy i dematerializacji raz jeszcze | DM Navigator

W najbliższy wtorek (7 września) o godz. 11:00 Dom Maklerski Navigator S.A. zaprasza na bezpłatny webinar, w którym Patryk Piwowarek i Michał Klepaczka – prawnicy odpowiedzialni za proces dematerializacji akcji niemal 2000 spółek akcyjnych i komandytowo-akcyjnych odpowiedzą na Państwa pytania oraz podzielą się praktycznymi wskazówkami w obszarach takich jak:

1. Rola domu maklerskiego w codziennym funkcjonowaniu spółek korzystających z rejestru.
2. Jak poradzić sobie z potencjalnym problemem braku możliwości zwołania Walnego Zgromadzenia w kontekście nowego brzmienia art. 406 § 1 KSH?
3. Procedura zmiany podmiotu prowadzącego rejestr akcjonariuszy.

 

Prowadzący:

Patryk Piwowarek – Adwokat w Domu Maklerskim Navigator S.A.
Specjalizuje się w prawie spółek oraz prawie rynku kapitałowego. Posiada blisko ośmioletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej spółek kapitałowych, w zakresie spraw korporacyjnych, transakcyjnych i inwestycyjnych, w tym w realizacji projektów związanych z całościową analizą prawną spółek (due diligence). Przed dołączeniem do Domu Maklerskiego Navigator przez 7 lat pracował w warszawskiej kancelarii adwokacko-radcowskiej oraz jednocześnie przez 4 lata jako prawnik wewnętrzny w spółce z branży IT. Jest Członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Michał Klepaczka – Prawnik w Domu Maklerskim Navigator S.A.
Specjalizuje się w prawie spółek oraz w zagadnieniach dotyczących rynków kapitałowych. Przed dołączeniem do Domu Maklerskiego odbywał praktyki w kancelarii prawnej, gdzie zajmował się świadczeniem kompleksowej obsługi prawnej na rzecz spółek kapitałowych m. in. z sektora branży energetycznej. Pracował również w biurze zarządu jednej ze spółek notowanych na GPW. Zajmuje się dematerializacją akcji, procesami związanymi ze świadczeniem usługi prowadzenia rejestru akcjonariuszy oraz transakcjami w zakresie papierów wartościowych.

#dematerializacja #dematerializacjaakcji #obowiazkowadematerializacja

Zapisz się na newsletter

* Pole obowiązkowe