Webinar: Dematerializacja akcji w 60 minut | DM Navigator

W dniu 6 sierpnia 2020 r. o godz. 12:00 serdecznie zapraszamy na organizowany przez Dom Maklerski Navigator webinar poświęcony zagadnieniom obowiązkowej dematerializacji akcji podczas, którego eksperci Domu Maklerskiego Navigator S.A. – adw. Patryk Piwowarek oraz r.pr. Jakub Wilusz wyjaśnią najczęstsze wątpliwości przedsiębiorców oraz odpowiedzą na Państwa pytania.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

W programie m.in.:
I. Rejestr akcjonariuszy jako konsekwencja obowiązkowej dematerializacji akcji.
II. Harmonogram działań – etap przygotowawczy, etap zawarcia umowy, etap wezwań, etap uruchomienia rejestru.
III. Niedopełnienie obowiązków – odpowiedzialność zarządu i konsekwencje dla akcjonariuszy.
IV. Rola podmiotu prowadzącego rejestr.
V. Sesja pytań i odpowiedzi (Q&A).

Zachęcamy do zadawania pytań już na poziomie formularza rejestracyjnego.

Eksperci:

Patryk Piwowarek – Adwokat w Domu Maklerskim Navigator S.A.
Specjalizuje się w prawie spółek oraz prawie rynku kapitałowego. Posiada blisko ośmioletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej spółek kapitałowych, w zakresie spraw korporacyjnych, transakcyjnych i inwestycyjnych, w tym w realizacji projektów związanych z całościową analizą prawną spółek (due diligence). Przed dołączeniem do Domu Maklerskiego Navigator przez 7 lat pracował w warszawskiej kancelarii adwokacko-radcowskiej oraz jednocześnie przez 4 lata jako prawnik wewnętrzny w spółce z branży IT. Jest Członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Jakub Wilusz – Radca prawny w Domu Maklerskim Navigator S.A.
Specjalizuje się w prawie rynku kapitałowego, a także w zagadnieniach prawa handlowego i gospodarczego. Jako prawnik wewnętrzny domów maklerskich prowadził kompleksową obsługę prawną prowadzonej przez nich działalności. Doradzał w wielu projektach przy ofertach instrumentów finansowych, w tym IPO, SPO, pre-IPO oraz emisjach obligacji korporacyjnych. Posiada bogate doświadczenie związane z praktycznym stosowaniem przepisów dotyczących domów maklerskich, spółek publicznych oraz towarzystw funduszy inwestycyjnych, m. in. w obszarze regulacji wewnętrznych, compliance. Zajmuje się także prawną obsługą korporacyjną. Doradza w zakresie usług agenta emisji a także usług związanych z dematerializacją i rejestrem akcjonariuszy. Jest Członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Zapisz się na newsletter

* Pole obowiązkowe